Kibice

Kibicko! Kibicu!

Tak bardzo cieszymy się, że jesteś z MKS Dąb Dębno! Nasze serce, tak jak Twoje, dzieli się na dwie 45 minutowe komory z kwadransową zastawką! Już teraz możesz wyrazić to co czujesz konkretnym działaniem. A oto Twoje możliwości wsparcia naszego wspólnego dzieła:

Wolontariat – zapraszamy młodzież i dorosłych do poświęcenia  swojego czasu na rzecz klubu MKS Dąb Dębno. W zakładce Wolontariat znajdziesz istotne informacje na temat tej formy wsparcia. Kontakt: biuro@mksdebno.pl, Paweł Baszczuk  509 720 830

,,Dąb Dycha Dębowa” – utwórz w swoim banku zlecenie stałe  kwoty  10 złotych/miesiąc. Pieniądz nieduży, ale jak będzie nas wielu to zbudujemy Wielki Dąb Przyjacielu! Spośród darczyńców raz w miesiącu wylosujemy Zielony kubek!!!

,,Twórcy historii”– akcja skierowana do byłych zawodników MKS Dąb Dębno. Jeśli grałeś kiedykolwiek w klubie i chciałbyś podzielić się jakąś anegdotą, krótką lub długą opowieścią, pokazać pamiątkę-czekamy na Ciebie! Uważamy, że nie da się budować przyszłości bez fundamentu przeszłości. Zapraszamy do kontaktu!

,,Akcja jest taka…”żeby wpłacać dwudziestaka – Tak, wiemy. Za dwie dychy wielu z nas na nowo życie by sobie ułożyło. Ale jeśli mielibyście tak szeroki gest i ustanowicie polecenie zapłaty na 20 złotych/miesiąc, to na meczach u siebie będziemy losować spośród uczestników ,,Akcji…” kupon żywnościowy i raz w miesiącu Zieloną Koszulkę!!!

,,Krzesełko Kibica”– każdy kto jednorazowo na sezon wpłaci 200 złotych na klub MKS Dąb Dębno, przysługiwać będzie grawerowana tabliczka przymocowana do nowego wygodnego krzesełka w jego ulubiony miejscu na stadionie.

Wpłaty na rzecz Miejskiego Klubu Sportowego Dąb Dębno:

Bank GBS  nr rachunku PL29 8355 0009 0024 2644 2000 0001

Kontakt: Paweł Baszczuk tel. 509 720 830; email: biuro@mksdebno.pl

Klub “100”

KTO MOŻE ZOSTAĆ CZŁONKIEM KLUBU ,,100″?

Oferta dedykowana jest dla osób fizycznych* oraz do małych i mikro przedsiębiorców. Ofertę kierujemy do wszystkich tych, którzy chcą tworzyć piękną historię piłki.

*konieczne ukończenie 18 roku życia.

ZOBOWIĄZANIA CZŁONKÓW „KLUBU 100”:

Każdy klubowicz zobowiązany będzie, po podpisaniu deklaracji, do wpłacania minimum 50 zł miesięcznie na konto „ MKS Dąb Dębno”. Po podpisaniu deklaracji osoba fizyczna/osoba prawna zyskuje miano Super Kibica. Do Klubu 100 można zapisać się zawsze jak i zawsze, bez konsekwencji się z niego wypisać.

KORZYŚCI DLA CZŁONKÓW „KLUBU 100”:

Główną korzyścią z bycia w Klubie 100 MKS Dąb Dębno jest prestiż związany z możliwością nazywania siebie „Super Kibicem” MKS-u. Na głównej stronie internetowej umieszczona zostanie specjalna zakładka w której wymienieni będą wszyscy członkowie Klubu ( logo firmy, bądź imię i nazwisko). Członkowie, po opłaceniu 6 składek, otrzymają koszulkę z numerem 100. Kolejną korzyścią z bycia członkiem Klubu 100 będzie(w przyszłości) darmowy karnet na wszystkie mecze naszego zespołu MKS Dąb Dębno, które odbywają się na stadionie im. Henryka Witkowskiego w Dębnie. Każdy członek Klubu 100 zapraszany będzie na imprezy organizowane przez MKS Dąb Dębno.

JAK DOŁĄCZYĆ DO KLUBU:

Wypełnić deklarację należy dostarczyć/ wysłać na adres Klubu, tj. „ MKS Dąb Dębno” ul. Gorzowska 7, 74-400 Dębno z dopiskiem „Klub 100”. Wpłaty należy dokonywać na konto:

Bank GBS  nr rachunku PL29 8355 0009 0024 2644 2000 0001

z koniecznym dopiskiem: “Klub 100” składka na cele statutowe, imię i nazwisko, nazwa firmy, do 10 dnia każdego miesiąca.

Kontakt: Tomasz Pluciński tel. 509 179 800; email:  biuro@mksdebno.pl

Klub Biznesu MKS Dębno

Klub Biznesu MKS Dębno to oferta współpracy dla przedsiębiorców chcących powiązać budowanie własnej marki wraz z rozwojem Klubu MKS Dąb Dębno.

Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę marketingową w dwóch pakietach- Złotym i Srebrnym. W zależności od wybranej opcji oferujemy ekspozycję baneru z logiem w centralnej lub bocznej części stadionu. Ponadto, także w zależności od wybranego pakietu, na ściance budynku klubowego zostanie przyklejone znak graficzny Państwa firmy. W materiałach medialnych-pasek sponsorski na wszystkich prezentacjach.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem Klubu Biznesu oraz symulacją graficzną dostępnym w załącznikach.

Regulamin Klubu
Deklaracja przystąpienia Klub Biznesu Pakiet Srebrny
Deklaracja przystąpienia Klub Biznesu Pakiet Złoty
    Twój koszyk