MKS Dąb Dębno

Karol Gliwiński trenerem MKS Dąb Dębno

karol gliwiński dąb dębno

Pragniemy poinformować, że w nadchodzącym sezonie trenerem pierwszego zespołu będzie Karol Gliwiński.

34-letni szkoleniowiec mimo młodego wieku może w swoim trenerskim CV zapisać już kilka ciekawych pozycji. W 2012 roku prowadził zespół Pogoni Szczecin z rocznika 2005 oraz był asystentem w drużynie CLJ U-19.

Gliwiński od 2015 roku pracował już w Stilonie Gorzów, gdzie prowadził ekipę CLJ U-17, juniorów starszych i asystował przy pierwszym zespole. W 2020 roku 34-latek prowadził 4-ligową Pogoń Skwierzyna, a dobra praca została dostrzeżona przez władze Stilonu Gorzów, którzy sprowadzili trenera ponownie do siebie.

Nowy trener Dębu po powrocie do Stilonu wywalczył z tą drużyną awans do 3 ligi, a w ostatnim sezonie utrzymał gorzowian na tym szczeblu rozgrywek.

Zobacz inne aktualności

Spotkanie z Wojewodą w sprawie boiska ze sztuczną nawierzchnią

Spotkanie z Wojewodą w sprawie boiska ze sztuczną nawierzchnią

Dzisiaj na ręce Pana Wojewody Zbigniewa Boguckiego oraz Pana Posła Leszka Dobrzyńskiego w obecność Pana Burmistrza Grzegorza Kulbickiego nasi zawodnicy złożyli prośbę o wsparcie naszego projektu na budowę Boiska ze sztuczna nawierzchnią. Jako Klub MKS Dąb Dębno...

Trener Gliwiński po zwycięstwie z Arkonią

Trener Gliwiński po zwycięstwie z Arkonią

Piłkarze Dębu Dębno w ubiegłą sobotę rywalizowali na wyjeździe z Arkonią Szczecin. Nasz zespół wygrał pewnie 5-2, dzięki czemu utrzymuje się w czubie tabeli Klasy Okręgowej. Po spotkaniu porozmawialiśmy z trenerem Karolem Gliwińskim, aby poznać jego opinię. Karol...

Gliwiński: Widać pozytywną energię

Gliwiński: Widać pozytywną energię

Trener Karol Gliwiński nie krył zadowolenia po sobotnim zwycięstwie Dębu z Kastą Szczecin Majowe. Po zakończeniu spotkania porozmawialiśmy ze szkoleniowcem, aby poznać jego opinię. Karol Gliwiński (trener MKS Dąb Dębno): Przede wszystkim najpierw chciałbym...

0
    0
    Twój koszyk
    Twój koszyk jest pusty!Powrót do sklepu