MKS Dąb Dębno

Spotkanie z Wojewodą w sprawie boiska ze sztuczną nawierzchnią

Dzisiaj na ręce Pana Wojewody Zbigniewa Boguckiego oraz Pana Posła Leszka Dobrzyńskiego w obecność Pana Burmistrza Grzegorza Kulbickiego nasi zawodnicy złożyli prośbę o wsparcie naszego projektu na budowę Boiska ze sztuczna nawierzchnią.

Jako Klub MKS Dąb Dębno złożyliśmy w kwietniu wniosek do Ministerstwa Sportu i Turystyki do Programu Sportowa Polska na budowę na ul. Gorzowskiej boiska treningowego ze sztuczna nawierzchnią. Od tego czasu zabiegamy bardzo o wsparcie naszej inicjatywy we wszystkich możliwych instytucjach oraz osobach mogących pomóc w realizacji naszego wielkiego marzenia. Mamy wielką nadzieję, że obecnie trwający konkurs uda nam się wygrać i 50 % dofinansowania na kwotę 1,5 mln zł pomoże w ostatecznym zrealizowaniu całego projektu.

Pan Marszałek z wielkim zaangażowaniem wysłuchał naszych zawodników i zapewnił nas o swojej przychylności i wsparciu. Bardzo liczymy na kolejne spotkanie i pozytywny finał naszej akcji, gdzie cała nasza społeczność gminna będzie mogła cieszyć się z kolejnej bardzo potrzebne inwestycji.

Zobacz inne aktualności

Trener Gliwiński po zwycięstwie z Arkonią

Trener Gliwiński po zwycięstwie z Arkonią

Piłkarze Dębu Dębno w ubiegłą sobotę rywalizowali na wyjeździe z Arkonią Szczecin. Nasz zespół wygrał pewnie 5-2, dzięki czemu utrzymuje się w czubie tabeli Klasy Okręgowej. Po spotkaniu porozmawialiśmy z trenerem Karolem Gliwińskim, aby poznać jego opinię. Karol...

Gliwiński: Widać pozytywną energię

Gliwiński: Widać pozytywną energię

Trener Karol Gliwiński nie krył zadowolenia po sobotnim zwycięstwie Dębu z Kastą Szczecin Majowe. Po zakończeniu spotkania porozmawialiśmy ze szkoleniowcem, aby poznać jego opinię. Karol Gliwiński (trener MKS Dąb Dębno): Przede wszystkim najpierw chciałbym...

Hoffmann: Stoję w bramce, żeby pomóc zespołowi

Hoffmann: Stoję w bramce, żeby pomóc zespołowi

Michał Hoffmann to bez dwóch zdań jeden z bohaterów sobotniego zwycięstwa Dębu Dębno z Kastą Szczecin Majowe. Bramkarz przy stanie 2-0 dla dębnian, obronił rzut karny i dobitkę rywala. Gdyby tego było mało, to w pierwszej części meczu również popisał się fenomenalną...

0
    0
    Twój koszyk
    Twój koszyk jest pusty!Powrót do sklepu