MKS Dąb Dębno

Trener Gliwiński po zwycięstwie z Arkonią

Piłkarze Dębu Dębno w ubiegłą sobotę rywalizowali na wyjeździe z Arkonią Szczecin. Nasz zespół wygrał pewnie 5-2, dzięki czemu utrzymuje się w czubie tabeli Klasy Okręgowej. Po spotkaniu porozmawialiśmy z trenerem Karolem Gliwińskim, aby poznać jego opinię.

Karol Gliwiński (trener MKS Dąb Dębno): Cieszę się, że drugi mecz z rzędu zaczynamy wyśmienicie, w 15 minucie prowadzenie trzema bramkami. Mieliśmy założenie, żeby mocno ruszyć od samego początku i zawodnicy zrobili to o czym rozmawialiśmy przed meczem, a nawet więcej bo nikt się nie spodziewał ze aż tak dobrze zaczniemy. Wiedzieliśmy że też nie można cały mecz grać na takich obrotach w wysokim pressingu i z piłką przeć ciagle do przodu.

Właśnie pod koniec pierwszej połowy i na początku drugiej zabrakło nam spokoju w poczynaniach z piłką i z tego wzięły się dwie stracone bramki. Na szczęście zawodnicy na boisku szybko odpowiedzieli lepszą i spokojniejszą grą od tyłu co przyniosło efekt w lepszym posiadaniu oraz dołożyliśmy dwie bramki. Na pewno cieszy kolejna wygrana na wyjeździe, ale teraz skupiamy się, aby wygrać mecz na własnym stadionie.

Zobacz inne aktualności

R-GOL partnerem technicznym MKS Dąb Dębno

R-GOL partnerem technicznym MKS Dąb Dębno

Z radością informujemy, że firma adidas oraz R-GOL zostali nowymi partnerami technicznymi klubu sportowego MKS Dąb Dębno. Dzięki tej współpracy zawodnicy oraz rodzice zawodników MKS Dąb Dębno będą mogli korzystać ze specjalnych zniżek na produkty dostępne w sklepie...

Spotkanie z Wojewodą w sprawie boiska ze sztuczną nawierzchnią

Spotkanie z Wojewodą w sprawie boiska ze sztuczną nawierzchnią

Dzisiaj na ręce Pana Wojewody Zbigniewa Boguckiego oraz Pana Posła Leszka Dobrzyńskiego w obecność Pana Burmistrza Grzegorza Kulbickiego nasi zawodnicy złożyli prośbę o wsparcie naszego projektu na budowę Boiska ze sztuczna nawierzchnią. Jako Klub MKS Dąb Dębno...

Gliwiński: Widać pozytywną energię

Gliwiński: Widać pozytywną energię

Trener Karol Gliwiński nie krył zadowolenia po sobotnim zwycięstwie Dębu z Kastą Szczecin Majowe. Po zakończeniu spotkania porozmawialiśmy ze szkoleniowcem, aby poznać jego opinię. Karol Gliwiński (trener MKS Dąb Dębno): Przede wszystkim najpierw chciałbym...

0
    0
    Twój koszyk
    Twój koszyk jest pusty!Powrót do sklepu