MKS Dąb Dębno

Gliwiński: Widać pozytywną energię

karol gliwiński dąb dębno

Trener Karol Gliwiński nie krył zadowolenia po sobotnim zwycięstwie Dębu z Kastą Szczecin Majowe. Po zakończeniu spotkania porozmawialiśmy ze szkoleniowcem, aby poznać jego opinię.

Karol Gliwiński (trener MKS Dąb Dębno): Przede wszystkim najpierw chciałbym pogratulować zawodnikom, że w tak ciężkich warunkach boiskowych potrafili sobie poradzić i pilnować założeń jakie mieliśmy przygotowane. Mecz w którym spodziewaliśmy się tego, że przeciwnik będzie mocno cofnięty i nasza gra ofensywna oraz asekuracja muszą być na dobrym poziome ,żeby ze Szczecina przywieźć 3 pkt. Od samego początku zawodnicy mocno nacierali na bramkę Kasty i w pierwszym kwadransie po świetnej akcji strzelamy bramkę.

To czego zabrakło nam ostatnio w meczu z Kołbaczem, czyli faza przejściowa po przechwycie piłki w meczu z Kastą funkcjonowało dużo lepiej i dało efekt w bramkach. Znowu możemy być zadowoleni z gry defensywnej zespołu i w tym meczu na pewno bardzo nam pomógł Michał Hoffmann, który obronił dwie wyśmienite sytuacje gospodarzy. Cieszy, że zawodnicy którzy ostatnio grali mniej w tym meczu w zastępstwie za nieobecnych dali dużo jakości i nasza gra nie wyglądała słabiej. Optymistyczne jest to że w zespole widać pozytywną energię i bardzo chcemy wygrać teraz u siebie przed własną widownią.

Zobacz inne aktualności

Spotkanie z Wojewodą w sprawie boiska ze sztuczną nawierzchnią

Spotkanie z Wojewodą w sprawie boiska ze sztuczną nawierzchnią

Dzisiaj na ręce Pana Wojewody Zbigniewa Boguckiego oraz Pana Posła Leszka Dobrzyńskiego w obecność Pana Burmistrza Grzegorza Kulbickiego nasi zawodnicy złożyli prośbę o wsparcie naszego projektu na budowę Boiska ze sztuczna nawierzchnią. Jako Klub MKS Dąb Dębno...

Trener Gliwiński po zwycięstwie z Arkonią

Trener Gliwiński po zwycięstwie z Arkonią

Piłkarze Dębu Dębno w ubiegłą sobotę rywalizowali na wyjeździe z Arkonią Szczecin. Nasz zespół wygrał pewnie 5-2, dzięki czemu utrzymuje się w czubie tabeli Klasy Okręgowej. Po spotkaniu porozmawialiśmy z trenerem Karolem Gliwińskim, aby poznać jego opinię. Karol...

Hoffmann: Stoję w bramce, żeby pomóc zespołowi

Hoffmann: Stoję w bramce, żeby pomóc zespołowi

Michał Hoffmann to bez dwóch zdań jeden z bohaterów sobotniego zwycięstwa Dębu Dębno z Kastą Szczecin Majowe. Bramkarz przy stanie 2-0 dla dębnian, obronił rzut karny i dobitkę rywala. Gdyby tego było mało, to w pierwszej części meczu również popisał się fenomenalną...

0
    0
    Twój koszyk
    Twój koszyk jest pusty!Powrót do sklepu