MKS Dąb Dębno

Trener Gołubowski po porażce z Rewalem

Adam Gołubowski Dąb Dębno
fot. Małgorzata Elmerych/Sztorm Szczecin

Dąb Dębno przegrał drugi mecz z rzędu przed własną publicznością. Nasz zespół trapiony licznymi chorobami nie dorównał Wybrzeżu Rewalskiemu Rewal. Poznajmy pomeczową wypowiedź trenera Gołubowskiego.

Adam Gołubowski (trener MKS Dąb Dębno): Bardzo szkoda, drugi mecz u siebie w Dębnie i druga porażka. Po takim fajnym starcie apetyty mieliśmy na lepszy wynik. To mecz inny niż w sobotę. Drużyna z Rewala naprawdę bardzo ciekawa i wysokie umiejętności piłkarskie. Przegraliśmy zasłużenie, byliśmy po prostu słabszą drużyną. Potencja naszego zespołu jest taki, żeby wygrywać takie starcia jak ten z Rewalem. Cały czas trzymają nas choroby i braki zawodników jak Riku, Chawawko, czy Wilman, którzy nie mogli nawet wejść z ławki. Zieliński, Filipowicz  i Graś również z wirusem, a Łaźniowski po urazie łokcia nadal nie jest do gry. Cieszy na pewno powrót Kalinowskiego po kontuzji i to będzie nas mocny punkt. 

Sam jako trener drugi mecz z rzędu drużynie nie mogę pomóc. Jestem poza treningiem, cały czas mam temperaturę i nie mam nawet siły, żeby z boku dobrze stanąć i zarządzać drużyną. Widać tego efekty. Tak jak mogliśmy się zaprezentować, tak się zaprezentowaliśmy. Nie mam absolutnie za ten mecz pretensji, bo co mogliśmy to zrobiliśmy. Oczywiście można gdybać, bo w pierwszej połowie Filipowicz miał sam na sam, czy Kwiatkowski nie trafił do pustej bramki. Ale taka jest piłka. W przekroju całościowym zasłużenie wygrało Wybrzeże. 

Cieszę się, że w porównaniu do Kluczevii Pan sędzia starał się w przyjaznej atmosferze prowadzić zawody, nie chciał być najważniejszy i naprawdę bardzo fajnie poprowadził ten mecz.

Zobacz inne aktualności

Postawili się liderowi. Minimalna porażka z Flotą

Postawili się liderowi. Minimalna porażka z Flotą

fot. A. Bieryło Drużyna Dębu Dębno była bliska sprawienia niespodzianki. W wyjazdowym spotkaniu z Flotą Świnoujście przegraliśmy 3-4, choć przegrywaliśmy już różnicą czterech goli. Po meczu o komentarz poprosiliśmy trenera Adama Gołubowskiego. Adam Gołubowski (trener...

Porażka Dębu w ważnym meczu z Chemikiem

Porażka Dębu w ważnym meczu z Chemikiem

Nieudanie niedzielne popołudnie będą wspominać piłkarze Dębu Dębno. Seniorzy w meczu z bezpośrednim rywalem - Chemikiem Police - o utrzymanie przegrali przed własną publicznością 1-2. Po końcowym gwizdku sędziego poprosiliśmy o komentarz trenera Adama Gołubowskiego....

Porażka Dębu z Gwardią. Wypowiedź trenera

Porażka Dębu z Gwardią. Wypowiedź trenera

fot. A. Bieryło Dąb Dębno nie wykorzystał atutu własnego boiska przegrywając 1-5 z wyżej notowaną Gwardią Koszalin. Po meczu poprosiliśmy o komentarz trenera Adama Gołubowskiego. Adam Gołubowski (trener MKS Dąb Dębno): Liczyliśmy na niespodziankę i korzystny wynik....

0
    0
    Twój koszyk
    Twój koszyk jest pusty!Powrót do sklepu