MKS Dąb Dębno

Wicelider przyjedzie na Gorzowską

Dąb Dębno stadion

Przed zawodnikami Dębu kolejne ważne spotkanie w kontekście utrzymania się w rozgrywkach Kipsta IV Ligi. Dębnianie nie będą mieli łatwego zadania, ponieważ na Gorzowską przyjedzie wyżej notowana Kluczevia Stargard.

Nasz najbliższy rywal w dziewiętnastu spotkaniach uzbierał czterdzieści dziewięć punktów, co obecnie pozwala zajmować drugie miejsce w tabeli, zaraz za plecami liderującej Floty Świnoujście. – To drużyna licząca się w walce o awans do trzeciej ligi. Uważam, że to jeden z czterech zespołów z najwyższej półki grający w naszych rozgrywkach – przyznał trener Adam Gołubowski.

Dąb ma za sobą udany start wiosny i zwycięską passę będzie chciał kontynuować w najbliższy weekend. – Liczę jednak, że sprawimy niespodziankę i będziemy kontynuować naszą passę. Uważam, że stać nas na to, żeby również z Kluczevią zainkasować trzy punkty – podsumował szkoleniowiec.

Przypomnijmy, że mecz Dąb Dębno – Kluczevia Stargard odbędzie się w sobotę 1 kwietnia o godzinie 15:00 na stadionu przy ul. Gorzowskiej. Zapraszamy serdecznie już teraz!

Zobacz inne aktualności

Spotkanie z Wojewodą w sprawie boiska ze sztuczną nawierzchnią

Spotkanie z Wojewodą w sprawie boiska ze sztuczną nawierzchnią

Dzisiaj na ręce Pana Wojewody Zbigniewa Boguckiego oraz Pana Posła Leszka Dobrzyńskiego w obecność Pana Burmistrza Grzegorza Kulbickiego nasi zawodnicy złożyli prośbę o wsparcie naszego projektu na budowę Boiska ze sztuczna nawierzchnią. Jako Klub MKS Dąb Dębno...

Trener Gliwiński po zwycięstwie z Arkonią

Trener Gliwiński po zwycięstwie z Arkonią

Piłkarze Dębu Dębno w ubiegłą sobotę rywalizowali na wyjeździe z Arkonią Szczecin. Nasz zespół wygrał pewnie 5-2, dzięki czemu utrzymuje się w czubie tabeli Klasy Okręgowej. Po spotkaniu porozmawialiśmy z trenerem Karolem Gliwińskim, aby poznać jego opinię. Karol...

Gliwiński: Widać pozytywną energię

Gliwiński: Widać pozytywną energię

Trener Karol Gliwiński nie krył zadowolenia po sobotnim zwycięstwie Dębu z Kastą Szczecin Majowe. Po zakończeniu spotkania porozmawialiśmy ze szkoleniowcem, aby poznać jego opinię. Karol Gliwiński (trener MKS Dąb Dębno): Przede wszystkim najpierw chciałbym...

0
    0
    Twój koszyk
    Twój koszyk jest pusty!Powrót do sklepu