MKS Dąb Dębno

Wicelider przyjedzie na Gorzowską

Dąb Dębno stadion

Przed zawodnikami Dębu kolejne ważne spotkanie w kontekście utrzymania się w rozgrywkach Kipsta IV Ligi. Dębnianie nie będą mieli łatwego zadania, ponieważ na Gorzowską przyjedzie wyżej notowana Kluczevia Stargard.

Nasz najbliższy rywal w dziewiętnastu spotkaniach uzbierał czterdzieści dziewięć punktów, co obecnie pozwala zajmować drugie miejsce w tabeli, zaraz za plecami liderującej Floty Świnoujście. – To drużyna licząca się w walce o awans do trzeciej ligi. Uważam, że to jeden z czterech zespołów z najwyższej półki grający w naszych rozgrywkach – przyznał trener Adam Gołubowski.

Dąb ma za sobą udany start wiosny i zwycięską passę będzie chciał kontynuować w najbliższy weekend. – Liczę jednak, że sprawimy niespodziankę i będziemy kontynuować naszą passę. Uważam, że stać nas na to, żeby również z Kluczevią zainkasować trzy punkty – podsumował szkoleniowiec.

Przypomnijmy, że mecz Dąb Dębno – Kluczevia Stargard odbędzie się w sobotę 1 kwietnia o godzinie 15:00 na stadionu przy ul. Gorzowskiej. Zapraszamy serdecznie już teraz!

Zobacz inne aktualności

Postawili się liderowi. Minimalna porażka z Flotą

Postawili się liderowi. Minimalna porażka z Flotą

fot. A. Bieryło Drużyna Dębu Dębno była bliska sprawienia niespodzianki. W wyjazdowym spotkaniu z Flotą Świnoujście przegraliśmy 3-4, choć przegrywaliśmy już różnicą czterech goli. Po meczu o komentarz poprosiliśmy trenera Adama Gołubowskiego. Adam Gołubowski (trener...

Porażka Dębu w ważnym meczu z Chemikiem

Porażka Dębu w ważnym meczu z Chemikiem

Nieudanie niedzielne popołudnie będą wspominać piłkarze Dębu Dębno. Seniorzy w meczu z bezpośrednim rywalem - Chemikiem Police - o utrzymanie przegrali przed własną publicznością 1-2. Po końcowym gwizdku sędziego poprosiliśmy o komentarz trenera Adama Gołubowskiego....

Porażka Dębu z Gwardią. Wypowiedź trenera

Porażka Dębu z Gwardią. Wypowiedź trenera

fot. A. Bieryło Dąb Dębno nie wykorzystał atutu własnego boiska przegrywając 1-5 z wyżej notowaną Gwardią Koszalin. Po meczu poprosiliśmy o komentarz trenera Adama Gołubowskiego. Adam Gołubowski (trener MKS Dąb Dębno): Liczyliśmy na niespodziankę i korzystny wynik....

0
    0
    Twój koszyk
    Twój koszyk jest pusty!Powrót do sklepu