MKS Dąb Dębno

Z Hutnikiem zagramy w Szczecinie

Ze względu na panujące obecnie warunki atmosferyczne spotkanie Dąb Dębno – Hutnik Szczecin zostanie rozegrane wyjątkowo w sobotę na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Pomarańczowej w Szczecinie. Początek o 18:30.

Zarząd klubu wraz ze sztabem szkoleniowym uznali, że obecnie boisko przy ul. Gorzowskiej nie nadaje się do rozgrywania meczów.

Zobacz inne aktualności

Wygrana i awans Dębu w Pucharze Polski

Wygrana i awans Dębu w Pucharze Polski

Dąb Dębno awansował do kolejnej rundy Pucharu Polski. Nasz zespół w niedzielę wygrał na wyjeździe z Salosem Szczecin pewnie 8-0. Po meczu poprosiliśmy o komentarz trenera Adama Gołubowskiego. Adam Gołubowski (trener Dąb Dębno): Cieszymy się bardzo, bo pierwszy mecz na...

Porażka Dębu Dębno ze Świtem Skolwin

Porażka Dębu Dębno ze Świtem Skolwin

Dąb Dębno w sobotę rywalizował z aspirującym do awansu do II ligi Świtem Skolwin. Nasz zespół przegrał 0-4, a o komentarz pomeczowy poprosiliśmy trenera Adama Gołubowskiego. Adam Gołubowski (trener MKS Dąb Dębno): Drugi mecz w jednym tygodniu rozegrany z czołowymi...

Wyciągnąć wnioski po porażce z Pogonią

Wyciągnąć wnioski po porażce z Pogonią

fot. A. Bieryło Drużyna Dębu Dębno we wtorkowy wieczór miała okazję sprawdzić się na tle rezerw Pogoni Szczecin. Obecny lider rozgrywek III ligi nie udowodnił, że na ten moment jest zespołem silniejszym, aczkolwiek szkoleniowcy naszego zespołu mieli okazję wyciągnąć...

0
    0
    Twój koszyk
    Twój koszyk jest pusty!Powrót do sklepu