MKS Dąb Dębno

Hoffmann: Stoję w bramce, żeby pomóc zespołowi

Michał Hoffmann Dąb Dębno

Michał Hoffmann to bez dwóch zdań jeden z bohaterów sobotniego zwycięstwa Dębu Dębno z Kastą Szczecin Majowe. Bramkarz przy stanie 2-0 dla dębnian, obronił rzut karny i dobitkę rywala. Gdyby tego było mało, to w pierwszej części meczu również popisał się fenomenalną interwencją, przenosząc piłkę nad poprzeczką.

Michał Hoffmann (bramkarz MKS Dąb Dębno): Na początku chciałbym pochwalić moich dwóch stoperów, którzy wykonują świetną robotę od pierwszego sparingu, a jeśli chodzi o grę całego zespołu to myślę, że dalej nam brakuje tego wykończenia pod bramką, bo mogliśmy zamknąć ten mecz w pierwszej połowie. W przypadku sytuacji z pierwszej połowy, to powiem w ten sposób – po to stoję między słupkami, żeby pomagać drużynie. Rzut karny to moim zdaniem nie ma dobrze obronionych karnych, tylko są źle strzelone , dziś udało mi się go obronić oraz dobitkę i kończymy drugi mecz z czystym kontem.

Zobacz inne aktualności

Spotkanie z Wojewodą w sprawie boiska ze sztuczną nawierzchnią

Spotkanie z Wojewodą w sprawie boiska ze sztuczną nawierzchnią

Dzisiaj na ręce Pana Wojewody Zbigniewa Boguckiego oraz Pana Posła Leszka Dobrzyńskiego w obecność Pana Burmistrza Grzegorza Kulbickiego nasi zawodnicy złożyli prośbę o wsparcie naszego projektu na budowę Boiska ze sztuczna nawierzchnią. Jako Klub MKS Dąb Dębno...

Trener Gliwiński po zwycięstwie z Arkonią

Trener Gliwiński po zwycięstwie z Arkonią

Piłkarze Dębu Dębno w ubiegłą sobotę rywalizowali na wyjeździe z Arkonią Szczecin. Nasz zespół wygrał pewnie 5-2, dzięki czemu utrzymuje się w czubie tabeli Klasy Okręgowej. Po spotkaniu porozmawialiśmy z trenerem Karolem Gliwińskim, aby poznać jego opinię. Karol...

Gliwiński: Widać pozytywną energię

Gliwiński: Widać pozytywną energię

Trener Karol Gliwiński nie krył zadowolenia po sobotnim zwycięstwie Dębu z Kastą Szczecin Majowe. Po zakończeniu spotkania porozmawialiśmy ze szkoleniowcem, aby poznać jego opinię. Karol Gliwiński (trener MKS Dąb Dębno): Przede wszystkim najpierw chciałbym...

0
    0
    Twój koszyk
    Twój koszyk jest pusty!Powrót do sklepu