MKS Dąb Dębno

Bezbramkowy remis z Kołbaczem

Dąb Dębno stadion

Dąb Dębno w swoim pierwszym domowym meczu sezonu 2023/2024 zremisował bezbramkowo z GKS Kołbacz. Po ostatnim gwizdku sędziego poprosiliśmy o komentarz trenera Karola Gliwińskiego.

Karol Gliwiński (trener MKS Dąb Dębno): Mecz z Kołbaczem na pewno planowaliśmy zagrać troszkę inaczej, bardzo chcieliśmy wygrać, ale trzeba powiedzieć, że przeciwnik postawił przed nami wysokie wymagania. Myślę, że przespaliśmy trochę pierwszą połowę. Trzeba przyznać, że ze wszystkich meczy odkąd przejąłem drużynę, licząc z grami kontrolnymi, Kołbacz był najlepiej zorganizowanym zespołem, szczególnie w obronie. Przeciwnik ustawiony w obronie średniej sprawiał nam duży problem, również w grze ofensywnej, gdzie często grając piłki za linię obrony sprawiał, że był to wymagający mecz. Druga połowa na pewno duża lepsza w naszym wykonaniu. Był to mecz z typu że masz 2-3 dogodne sytuacje i trzeba je strzelić, nam niestety nie udało się w tych 3 bardzo dobrych sytuacjach pokonać golkipera z Kołbacza. Na pewno cieszy stabilna gra w defensywie naszego zespołu, lecz na najbliższe mecze musimy poprawić grę ofensywną i skuteczność pod bramką rywala czego chyba w głównej mierze nam brakuje na starcie sezonu.

Zobacz inne aktualności

R-GOL partnerem technicznym MKS Dąb Dębno

R-GOL partnerem technicznym MKS Dąb Dębno

Z radością informujemy, że firma adidas oraz R-GOL zostali nowymi partnerami technicznymi klubu sportowego MKS Dąb Dębno. Dzięki tej współpracy zawodnicy oraz rodzice zawodników MKS Dąb Dębno będą mogli korzystać ze specjalnych zniżek na produkty dostępne w sklepie...

Spotkanie z Wojewodą w sprawie boiska ze sztuczną nawierzchnią

Spotkanie z Wojewodą w sprawie boiska ze sztuczną nawierzchnią

Dzisiaj na ręce Pana Wojewody Zbigniewa Boguckiego oraz Pana Posła Leszka Dobrzyńskiego w obecność Pana Burmistrza Grzegorza Kulbickiego nasi zawodnicy złożyli prośbę o wsparcie naszego projektu na budowę Boiska ze sztuczna nawierzchnią. Jako Klub MKS Dąb Dębno...

Trener Gliwiński po zwycięstwie z Arkonią

Trener Gliwiński po zwycięstwie z Arkonią

Piłkarze Dębu Dębno w ubiegłą sobotę rywalizowali na wyjeździe z Arkonią Szczecin. Nasz zespół wygrał pewnie 5-2, dzięki czemu utrzymuje się w czubie tabeli Klasy Okręgowej. Po spotkaniu porozmawialiśmy z trenerem Karolem Gliwińskim, aby poznać jego opinię. Karol...

0
    0
    Twój koszyk
    Twój koszyk jest pusty!Powrót do sklepu