MKS Dąb Dębno

Trener Gliwiński po inauguracyjnym zwycięstwie

Dąb Dębno w inauguracyjnym meczu Klasy Okręgowej wygrał na wyjeździe 2-1 z Rurzycą Nawodna. Poznajcie opinię trenera Gliwińskiego po ostatnim gwizdku sędziego.

Karol Gliwiński (trener MKS Dąb Dębno): Pierwszy mecz ligowy zawsze wiąże się z pewną nerwowością i tak na pewno było na początku z jednej i drugiej strony. Większość meczu to była nasza kontrola gry, pierwsze 45 minut na pewno trochę lepsze w naszym wykonaniu, dwie strzelone bramki i sporo sytuacji do podwyższenia wyniku. Po zmianie stron przeciwnik mocno się cofnął i zmienił swoje ustawienie, co na tak małym boisku utrudniało nam dostanie się w pole karne rywali. Jedna niefrasobliwość w szeregach defensywnych i rywal strzelił bramkę kontaktową. Na szczęście na więcej nasza defensywa nie pozwoliła. Podsumowując mecz na pewno szkoda wielu 100% sytuacji, których nie strzeliliśmy, ale najważniejsze że to Dąb przypisał na swoje konto 3 punkty po tym meczu. Myślę że gra defensywna zespołu była na dobrym poziomie i nie pozwoliliśmy przeciwnikom na wiele na naszej połowie.

Zobacz inne aktualności

R-GOL partnerem technicznym MKS Dąb Dębno

R-GOL partnerem technicznym MKS Dąb Dębno

Z radością informujemy, że firma adidas oraz R-GOL zostali nowymi partnerami technicznymi klubu sportowego MKS Dąb Dębno. Dzięki tej współpracy zawodnicy oraz rodzice zawodników MKS Dąb Dębno będą mogli korzystać ze specjalnych zniżek na produkty dostępne w sklepie...

Spotkanie z Wojewodą w sprawie boiska ze sztuczną nawierzchnią

Spotkanie z Wojewodą w sprawie boiska ze sztuczną nawierzchnią

Dzisiaj na ręce Pana Wojewody Zbigniewa Boguckiego oraz Pana Posła Leszka Dobrzyńskiego w obecność Pana Burmistrza Grzegorza Kulbickiego nasi zawodnicy złożyli prośbę o wsparcie naszego projektu na budowę Boiska ze sztuczna nawierzchnią. Jako Klub MKS Dąb Dębno...

Trener Gliwiński po zwycięstwie z Arkonią

Trener Gliwiński po zwycięstwie z Arkonią

Piłkarze Dębu Dębno w ubiegłą sobotę rywalizowali na wyjeździe z Arkonią Szczecin. Nasz zespół wygrał pewnie 5-2, dzięki czemu utrzymuje się w czubie tabeli Klasy Okręgowej. Po spotkaniu porozmawialiśmy z trenerem Karolem Gliwińskim, aby poznać jego opinię. Karol...

0
    0
    Twój koszyk
    Twój koszyk jest pusty!Powrót do sklepu