MKS Dąb Dębno

Wygrana z Osadnikiem. Wypowiedź trenera

karol gliwiński dąb dębno

Piłkarze Dębu Dębno w ostatnim sparingu przed inauguracja sezonu wygrali na wyjeździe 4-1 z Osadnikiem Myślibórz. Po ostatnim gwizdku sędziego zamieniliśmy słowo z trenerem Karolem Gliwińskim, aby poznać jego opinię.

Karol Gliwinski (trener MKS Dąb Dębno): Na pewno jestem zadowolony z wyniku i przebiegu meczu. Ostatnia gra kontrolna z dużym plusem dla nas. W pierwszych 45 minutach dominacja, strzelona bramka po fajnej kontrze, a do tego wysoka kultura gry. Ale niestety w 44. minucie przyda nam się dziecinny błąd przy naszym aucie i zbyt łatwo dajemy przeciwnikowi złapać oddech. Druga połowa, to pierwsze 20 minut oceniłbym jako wymianę ognia. To dla nas ciężki okres, bo przeciwnik mocniej ruszył, zaczął rzucać piłki za plecy na szybkich napastników i skrzydłowych. Cieszę się, że przetrwaliśmy to jako zespół, odpowiadając bramką na 2-1, co nas rozluźniło i dało nam dużo swobody w grze. Za chwilę kolejne gole i tak naprawdę mogliśmy się pokusić o jeszcze dwa trafienia. Zwycięstwo cieszy, bo to przeciwnik z naszej ligi, udało się wygrać wysoko na wyjeździe. Po raz kolejny na boisku pojawiła się nasza młodzież i kolejna bramka Piotra Stanisławczyka. Z optymizmem podchodzimy do ligi, ale też z wielkim respektem. Z tygodnia na tydzień chcemy wygrywać mecze i być w tabeli jak najwyżej.

Zobacz inne aktualności

Spotkanie z Wojewodą w sprawie boiska ze sztuczną nawierzchnią

Spotkanie z Wojewodą w sprawie boiska ze sztuczną nawierzchnią

Dzisiaj na ręce Pana Wojewody Zbigniewa Boguckiego oraz Pana Posła Leszka Dobrzyńskiego w obecność Pana Burmistrza Grzegorza Kulbickiego nasi zawodnicy złożyli prośbę o wsparcie naszego projektu na budowę Boiska ze sztuczna nawierzchnią. Jako Klub MKS Dąb Dębno...

Trener Gliwiński po zwycięstwie z Arkonią

Trener Gliwiński po zwycięstwie z Arkonią

Piłkarze Dębu Dębno w ubiegłą sobotę rywalizowali na wyjeździe z Arkonią Szczecin. Nasz zespół wygrał pewnie 5-2, dzięki czemu utrzymuje się w czubie tabeli Klasy Okręgowej. Po spotkaniu porozmawialiśmy z trenerem Karolem Gliwińskim, aby poznać jego opinię. Karol...

Gliwiński: Widać pozytywną energię

Gliwiński: Widać pozytywną energię

Trener Karol Gliwiński nie krył zadowolenia po sobotnim zwycięstwie Dębu z Kastą Szczecin Majowe. Po zakończeniu spotkania porozmawialiśmy ze szkoleniowcem, aby poznać jego opinię. Karol Gliwiński (trener MKS Dąb Dębno): Przede wszystkim najpierw chciałbym...

0
    0
    Twój koszyk
    Twój koszyk jest pusty!Powrót do sklepu