MKS Dąb Dębno

Trener Gliwiński po pierwszych sparingach Dębu

Piłkarze Dębu Dębno są po trzecim sparingu. W sobotę nasz zespół wygrał z kolejnym 4-ligowcem, a po zakończeniu starcia porozmawialiśmy z trenerem Karolem Gliwińskim, aby poznać jego opinię po pierwszych meczach biało-zielonych,

Karol Gliwiński (trener MKS Dąb Dębno): Podsumowują dotychczasowe trzy gry kontrolne, które graliśmy z zespołami 4-ligowymi to na pewno możemy być zadowoleni z wyników, bo pierwszy mecz zakończył się remisem, a kolejne dwa naszymi zwycięstwami. Bolączką było to, że tych sparingach nie mogliśmy skorzystać z dużej liczby zawodników, co oznaczało sporo rotacji, ale mimo tego myślę, że ze spotkania na spotkanie wyglądaliśmy coraz lepiej. Nasza organizacja gry, szczególnie w meczu z Wartą była na dobrym poziomie. Indywidualnie można wyróżnić kilku zawodników, którzy grali we wszystkich trzech grach, szczególnie dużo młodzieży, która fajnie wprowadziła się do zespołu seniorów. Przed nami w środę ostatni sparing z zespołem Osadnika, więc z rywalem z naszej ligi. Mam nadzieję, że po raz kolejny wynik będzie na naszą korzyść, ale przede wszystkim nasza gra będzie się rozwijać i do ligi będziemy gotowi o to, aby w każdym spotkaniu walczyć o trzy punkty. 

Zobacz inne aktualności

Spotkanie z Wojewodą w sprawie boiska ze sztuczną nawierzchnią

Spotkanie z Wojewodą w sprawie boiska ze sztuczną nawierzchnią

Dzisiaj na ręce Pana Wojewody Zbigniewa Boguckiego oraz Pana Posła Leszka Dobrzyńskiego w obecność Pana Burmistrza Grzegorza Kulbickiego nasi zawodnicy złożyli prośbę o wsparcie naszego projektu na budowę Boiska ze sztuczna nawierzchnią. Jako Klub MKS Dąb Dębno...

Trener Gliwiński po zwycięstwie z Arkonią

Trener Gliwiński po zwycięstwie z Arkonią

Piłkarze Dębu Dębno w ubiegłą sobotę rywalizowali na wyjeździe z Arkonią Szczecin. Nasz zespół wygrał pewnie 5-2, dzięki czemu utrzymuje się w czubie tabeli Klasy Okręgowej. Po spotkaniu porozmawialiśmy z trenerem Karolem Gliwińskim, aby poznać jego opinię. Karol...

Gliwiński: Widać pozytywną energię

Gliwiński: Widać pozytywną energię

Trener Karol Gliwiński nie krył zadowolenia po sobotnim zwycięstwie Dębu z Kastą Szczecin Majowe. Po zakończeniu spotkania porozmawialiśmy ze szkoleniowcem, aby poznać jego opinię. Karol Gliwiński (trener MKS Dąb Dębno): Przede wszystkim najpierw chciałbym...

0
    0
    Twój koszyk
    Twój koszyk jest pusty!Powrót do sklepu