MKS Dąb Dębno

Plan sparingów Dębu Dębno – lato 2023

Poznaliśmy już plan letnich sparingów Dębu Dębno. Podopieczni trenera Karola Gliwińskiego rozegrają w najbliższym czasie cztery gry kontrolne. Przed każdą z nich będziemy w osobnych komunikatach informować o dokładnej dacie, godzinie i miejscu rozegrania spotkania.

ᴘʟᴀɴ sᴘᴀʀɪɴɢᴏ́ᴡ:
22.07 | Stal Sulęcin (D)
26.07 | Odra Chojna (D)
29.07 | Warta II Gorzów (D)
02.08 | Osadnik Myślibórz (W)

Zobacz inne aktualności

R-GOL partnerem technicznym MKS Dąb Dębno

R-GOL partnerem technicznym MKS Dąb Dębno

Z radością informujemy, że firma adidas oraz R-GOL zostali nowymi partnerami technicznymi klubu sportowego MKS Dąb Dębno. Dzięki tej współpracy zawodnicy oraz rodzice zawodników MKS Dąb Dębno będą mogli korzystać ze specjalnych zniżek na produkty dostępne w sklepie...

Spotkanie z Wojewodą w sprawie boiska ze sztuczną nawierzchnią

Spotkanie z Wojewodą w sprawie boiska ze sztuczną nawierzchnią

Dzisiaj na ręce Pana Wojewody Zbigniewa Boguckiego oraz Pana Posła Leszka Dobrzyńskiego w obecność Pana Burmistrza Grzegorza Kulbickiego nasi zawodnicy złożyli prośbę o wsparcie naszego projektu na budowę Boiska ze sztuczna nawierzchnią. Jako Klub MKS Dąb Dębno...

Trener Gliwiński po zwycięstwie z Arkonią

Trener Gliwiński po zwycięstwie z Arkonią

Piłkarze Dębu Dębno w ubiegłą sobotę rywalizowali na wyjeździe z Arkonią Szczecin. Nasz zespół wygrał pewnie 5-2, dzięki czemu utrzymuje się w czubie tabeli Klasy Okręgowej. Po spotkaniu porozmawialiśmy z trenerem Karolem Gliwińskim, aby poznać jego opinię. Karol...

0
    0
    Twój koszyk
    Twój koszyk jest pusty!Powrót do sklepu