MKS Dąb Dębno

Wypowiedzi trenera po meczach z Bałtykiem i Gavią

Drużyna Dębu Dębno w minionych dniach miała okazję rozegrać dwa spotkania. Najpierw przegrała wysoko z wyżej notowanym Bałtykiem Koszalin, by później pewnie wygrać u siebie z Gavią Choszczno. Jak oba mecze ocenia trener Adam Gołubowski? Poznajcie opinię szkoleniowca.

Adam Gołubowski (trener MKS Dąb Dębno): Liczyliśmy na jeden punkt w starciu z Bałtykiem, aby przystąpić na mecz z Gavią z przekonaniem, że walka o baraż będzie tylko w naszych rękach. Po drugiej połowie z Flotą i świetnym meczem z Wałczem byliśmy przekonani, iż stać nas na to. Niestety szybko stracone bramki już mocno ustawiły przebieg spotkania. Jeszcze w pierwszej połowie przejęliśmy inicjatywę i zdobyliśmy bramkę kontaktową, ale przy tej pogodzie kosztowało to nas zbyt wiele sił i po straconej bramce na 3:1 Bałtyk zamknął mecz, a ja już szykowałem wszystko na niedzielę. Koszalin był od nas mocniejszy fizycznie i motorycznie. Na dzisiaj po prostu młodszy i lepiej biegający zespół w którym widać systematyczna prace od dłuższego czasu.

Do starcia z Gavią przystąpiliśmy przede wszystkim bez Filipowicza, Błajewskiego, Grasia, Wrzeszcza, Łaźniowskiego. Dodatkowo z Marczukiem, który jeszcze odczuwa kontuzjeębarku i Kwiatkowskim, który grał na palcach gdyż ma uszkodzony staw skokowy, nie wspominając o sobotniej 18stce Chawawki, więc obawy były, bo w tej rundzie niestety nie zawsze sobie z presja poradziliśmy. Mimo obaw egzamin zaliczony i nadal jesteśmy w grze. Bardzo mnie cieszy nasz występ szczególnie do przerwy, która ustawiła mecz. Zespół Gavii w każdym meczu stwarza sytuacje, a ich trener bardzo fajnie prowadzi zespół, który po prostu nie ma doświadczenia, ale jest nieobliczalny i w każdym meczu stwarza sytuacje. Z nami tez byli groźni i walczyli nawet w dziesięciu do ostatniej minuty. W naszym zespole przede wszystkim bardzo solidna gra w obronie. Dobra praca pomocników w odbiorze przy tzw. drugiej piłce. Dawid Zieliński zagrał swój najlepszy mecz, bo oprócz umiejętności, które już pokazał wiele razy przede wszystkim bardzo ciężko pracował bez piłki, dla zespołu, a nie dla siebie. W końcu dobry występ Kodzisa, który był naprawdę bardzo mocnym naszym punktem. W drugiej połowie więcej nie utrzymaliśmy się przy piłce i cierpliwie nie szukaliśmy okazji na więcej goli. Dzisiaj to już bez znaczenia nasz gdyż skupiamy się tylko na Rewalu. Chcemy zrobić niespodziankę i przypomnieć wszystkim kibicom za co kochamy futbol… właśnie za zwroty akcji i jego nieprzewidywalność.

Zobacz inne aktualności

Spotkanie z Wojewodą w sprawie boiska ze sztuczną nawierzchnią

Spotkanie z Wojewodą w sprawie boiska ze sztuczną nawierzchnią

Dzisiaj na ręce Pana Wojewody Zbigniewa Boguckiego oraz Pana Posła Leszka Dobrzyńskiego w obecność Pana Burmistrza Grzegorza Kulbickiego nasi zawodnicy złożyli prośbę o wsparcie naszego projektu na budowę Boiska ze sztuczna nawierzchnią. Jako Klub MKS Dąb Dębno...

Trener Gliwiński po zwycięstwie z Arkonią

Trener Gliwiński po zwycięstwie z Arkonią

Piłkarze Dębu Dębno w ubiegłą sobotę rywalizowali na wyjeździe z Arkonią Szczecin. Nasz zespół wygrał pewnie 5-2, dzięki czemu utrzymuje się w czubie tabeli Klasy Okręgowej. Po spotkaniu porozmawialiśmy z trenerem Karolem Gliwińskim, aby poznać jego opinię. Karol...

Gliwiński: Widać pozytywną energię

Gliwiński: Widać pozytywną energię

Trener Karol Gliwiński nie krył zadowolenia po sobotnim zwycięstwie Dębu z Kastą Szczecin Majowe. Po zakończeniu spotkania porozmawialiśmy ze szkoleniowcem, aby poznać jego opinię. Karol Gliwiński (trener MKS Dąb Dębno): Przede wszystkim najpierw chciałbym...

0
    0
    Twój koszyk
    Twój koszyk jest pusty!Powrót do sklepu