MKS Dąb Dębno

Porażka Dębu w ważnym meczu z Chemikiem

mks dab debno

Nieudanie niedzielne popołudnie będą wspominać piłkarze Dębu Dębno. Seniorzy w meczu z bezpośrednim rywalem – Chemikiem Police – o utrzymanie przegrali przed własną publicznością 1-2. Po końcowym gwizdku sędziego poprosiliśmy o komentarz trenera Adama Gołubowskiego.

Adam Gołubowski (trener MKS Dąb Dębno): Podsumowanie meczu z Chemikiem nie może mieć żadnej filozofii ani głębszej analizy. Chemik nie zaskoczył nas niczym. Mieliśmy wszystko przygotowane i pod kontrolą do 71. minuty powinnismy prowadzić 7:0, a w 72. minucie tracimy na 1:1. Dlaczego ? Nie odpowiem na to pytanie, bo ja nie byłem w tych sytuacjach z piłką na boisku. Na pewno zabrakło sił, aby to jeszcze wyciągnąć. Granie w środę, brak jeszcze pełnej dyspozycji fizycznej Oskara miał sport wpływ na końcówkę. Ostatnie 10 minut bardzo chaotyczne, walczyliśmy o 3 punkty, a Chemik po prostu nas dobił. Mecz powinien być zamknięty jeszcze do przerwy, a po przerwie niewykorzystane sytuacje nie maja żadnego uzasadnienia. Pięć spotkań do końca ,będziemy walczyć do samego końca.

Dąb Dębno: Jakub Banaś – Mateusz Niedźwiecki, Adrian Krzywicki, Ernest Graś, Kacper Kalinowski – Oskar Szczepanik, (68′ Kacper Chawawko), Alan Błajewski, Dawid Zieliński (82′ Mateusz Wilman) – Riku Fujji (73′ Bartosz Bielak), Krzysztof Filipowicz (88′ Michał Kodzis), Mateusz Kwiatkowski.

Zobacz inne aktualności

Postawili się liderowi. Minimalna porażka z Flotą

Postawili się liderowi. Minimalna porażka z Flotą

fot. A. Bieryło Drużyna Dębu Dębno była bliska sprawienia niespodzianki. W wyjazdowym spotkaniu z Flotą Świnoujście przegraliśmy 3-4, choć przegrywaliśmy już różnicą czterech goli. Po meczu o komentarz poprosiliśmy trenera Adama Gołubowskiego. Adam Gołubowski (trener...

Porażka Dębu z Gwardią. Wypowiedź trenera

Porażka Dębu z Gwardią. Wypowiedź trenera

fot. A. Bieryło Dąb Dębno nie wykorzystał atutu własnego boiska przegrywając 1-5 z wyżej notowaną Gwardią Koszalin. Po meczu poprosiliśmy o komentarz trenera Adama Gołubowskiego. Adam Gołubowski (trener MKS Dąb Dębno): Liczyliśmy na niespodziankę i korzystny wynik....

Wypowiedź trenera po meczu z Wieżą Postomino

Wypowiedź trenera po meczu z Wieżą Postomino

fot. Małgorzata Elmerych/Sztorm Szczecin Remisem 2-2 zakończyło się domowe spotkanie Dębu z Wieżą Postomino. Dębnianie do 89. minuty przegrywali 0-2, jednak ogromna ambicja zawodników zaowocowała zdobyciem choćby jednego punktu. Jak mecz ocenia trener Adam Gołubowski?...

0
    0
    Twój koszyk
    Twój koszyk jest pusty!Powrót do sklepu