MKS Dąb Dębno

Porażka Dębu z Gwardią. Wypowiedź trenera

Adam Gołubowski Dąb Dębno
fot. A. Bieryło

Dąb Dębno nie wykorzystał atutu własnego boiska przegrywając 1-5 z wyżej notowaną Gwardią Koszalin. Po meczu poprosiliśmy o komentarz trenera Adama Gołubowskiego.

Adam Gołubowski (trener MKS Dąb Dębno): Liczyliśmy na niespodziankę i korzystny wynik. Mamy zero punktów i dwie kontuzje wiec mecz wyjątkowo niekorzystny. Mecz zupełnie inny niż w niedzielę. Przegraliśmy zasłużenie, a zespół z Koszalina na dzisiaj był dla nas zbyt mocny i potwierdził swój bardzo duży potencjał. Na boisku pewnego momentu graliśmy jak równy z równym, mieliśmy też okres w którym dominowaliśmy, ale niestety dwa rzuty różne, w których mamy ograniczone możliwości i przegrywamy 1:3. To był moment, gdzie straciliśmy wiarę w korzystny wynik. Błąd przy rozegraniu 1:4 i już zacząłem zmiany pod kontem meczu niedzielnego. Nadal jesteśmy w grze, nic się nie zmienia. Cieszę się, iż było sporo kibiców. Mimo fatalnego wyniku nie słyszałem krytyki za co dziękuje kibicom i proszę pamiętać. To jest futbol i do póki piłka w grze wszystko jest możliwe. Cały czas decydujemy o swoim losie. W niedziele damy z siebie wszystko aby ograć Chemik i zbliżyć się do naszego celu na 3 punkty.

Zobacz inne aktualności

Postawili się liderowi. Minimalna porażka z Flotą

Postawili się liderowi. Minimalna porażka z Flotą

fot. A. Bieryło Drużyna Dębu Dębno była bliska sprawienia niespodzianki. W wyjazdowym spotkaniu z Flotą Świnoujście przegraliśmy 3-4, choć przegrywaliśmy już różnicą czterech goli. Po meczu o komentarz poprosiliśmy trenera Adama Gołubowskiego. Adam Gołubowski (trener...

Porażka Dębu w ważnym meczu z Chemikiem

Porażka Dębu w ważnym meczu z Chemikiem

Nieudanie niedzielne popołudnie będą wspominać piłkarze Dębu Dębno. Seniorzy w meczu z bezpośrednim rywalem - Chemikiem Police - o utrzymanie przegrali przed własną publicznością 1-2. Po końcowym gwizdku sędziego poprosiliśmy o komentarz trenera Adama Gołubowskiego....

Wypowiedź trenera po meczu z Wieżą Postomino

Wypowiedź trenera po meczu z Wieżą Postomino

fot. Małgorzata Elmerych/Sztorm Szczecin Remisem 2-2 zakończyło się domowe spotkanie Dębu z Wieżą Postomino. Dębnianie do 89. minuty przegrywali 0-2, jednak ogromna ambicja zawodników zaowocowała zdobyciem choćby jednego punktu. Jak mecz ocenia trener Adam Gołubowski?...

0
    0
    Twój koszyk
    Twój koszyk jest pusty!Powrót do sklepu