MKS Dąb Dębno

Porażka Dębu z Gwardią. Wypowiedź trenera

Adam Gołubowski Dąb Dębno
fot. A. Bieryło

Dąb Dębno nie wykorzystał atutu własnego boiska przegrywając 1-5 z wyżej notowaną Gwardią Koszalin. Po meczu poprosiliśmy o komentarz trenera Adama Gołubowskiego.

Adam Gołubowski (trener MKS Dąb Dębno): Liczyliśmy na niespodziankę i korzystny wynik. Mamy zero punktów i dwie kontuzje wiec mecz wyjątkowo niekorzystny. Mecz zupełnie inny niż w niedzielę. Przegraliśmy zasłużenie, a zespół z Koszalina na dzisiaj był dla nas zbyt mocny i potwierdził swój bardzo duży potencjał. Na boisku pewnego momentu graliśmy jak równy z równym, mieliśmy też okres w którym dominowaliśmy, ale niestety dwa rzuty różne, w których mamy ograniczone możliwości i przegrywamy 1:3. To był moment, gdzie straciliśmy wiarę w korzystny wynik. Błąd przy rozegraniu 1:4 i już zacząłem zmiany pod kontem meczu niedzielnego. Nadal jesteśmy w grze, nic się nie zmienia. Cieszę się, iż było sporo kibiców. Mimo fatalnego wyniku nie słyszałem krytyki za co dziękuje kibicom i proszę pamiętać. To jest futbol i do póki piłka w grze wszystko jest możliwe. Cały czas decydujemy o swoim losie. W niedziele damy z siebie wszystko aby ograć Chemik i zbliżyć się do naszego celu na 3 punkty.

Zobacz inne aktualności

Spotkanie z Wojewodą w sprawie boiska ze sztuczną nawierzchnią

Spotkanie z Wojewodą w sprawie boiska ze sztuczną nawierzchnią

Dzisiaj na ręce Pana Wojewody Zbigniewa Boguckiego oraz Pana Posła Leszka Dobrzyńskiego w obecność Pana Burmistrza Grzegorza Kulbickiego nasi zawodnicy złożyli prośbę o wsparcie naszego projektu na budowę Boiska ze sztuczna nawierzchnią. Jako Klub MKS Dąb Dębno...

Trener Gliwiński po zwycięstwie z Arkonią

Trener Gliwiński po zwycięstwie z Arkonią

Piłkarze Dębu Dębno w ubiegłą sobotę rywalizowali na wyjeździe z Arkonią Szczecin. Nasz zespół wygrał pewnie 5-2, dzięki czemu utrzymuje się w czubie tabeli Klasy Okręgowej. Po spotkaniu porozmawialiśmy z trenerem Karolem Gliwińskim, aby poznać jego opinię. Karol...

Gliwiński: Widać pozytywną energię

Gliwiński: Widać pozytywną energię

Trener Karol Gliwiński nie krył zadowolenia po sobotnim zwycięstwie Dębu z Kastą Szczecin Majowe. Po zakończeniu spotkania porozmawialiśmy ze szkoleniowcem, aby poznać jego opinię. Karol Gliwiński (trener MKS Dąb Dębno): Przede wszystkim najpierw chciałbym...

0
    0
    Twój koszyk
    Twój koszyk jest pusty!Powrót do sklepu