MKS Dąb Dębno

Porażka z Olimpem. Wypowiedź trenera

Adam Gołubowski Dąb Dębno
fot. A. Bieryło

Bez punktów wróciła drużyna Dębu Dębno z wyjazdowego starcia z Olimpem Gościm. Nasz zespół mimo prowadzenia gry przegrał 1-2.

Adam Gołubowski (trener MKS Dąb Dębno): Bezwzględnie jesteśmy wściekli, że nie wywieźliśmy choćby jednego punktu. Drużyny z dołu tabeli wygrywają i liczyliśmy, że naszą serię podtrzymamy. Szczególnie, że piłkarsko zagraliśmy najlepiej. Stworzyliśmy sobie wiele sytuacji, również długo utrzymywaliśmy się przy piłce mimo słabego boiska. Zespół zdeterminowany od pierwszej do ostatniej minuty, natomiast mamy zero punktów i tak naprawdę to co nadrobiliśmy, to wróciliśmy do punktu wyjścia. Jeśli chodzi o stracone gole, to pierwsza była kuriozalnym karnym, po błędzie Hoffmanna. Druga bramka stracona po stałym fragmencie gry. Natomiast to nie pech i przypadek. Mamy jasno wyznaczone, który zawodnik, gdzie ma się ustawić w strefie, a wiedzieliśmy, że mocnym atutem Olimpu są właśnie stałe fragmenty gry. Dosłownie raz nie ustawiliśmy się jak należy i straciliśmy gola. Chawawko nie stał w strefie, gdzie był wyznaczony. Kacper jest naszym mocnem punktem w tym aspekcie, z tego miejsca piłka została zgrana i przegrywaliśmy 0-2. Była szansa nadrobić, ale już w tym momencie nie ma co rozpaczać. Mamy teraz tydzień czasu, żeby się dobrze przygotować do następnych meczów z Wieżą Postomino, Gwardią Koszalin i Chemikiem Police. Nasze boisko też już wygląda coraz lepiej, będziemy mogli grać w piłkę, tak jak chcemy i walczymy o 9 punktów w tych trzech spotkaniach.

Zobacz inne aktualności

Spotkanie z Wojewodą w sprawie boiska ze sztuczną nawierzchnią

Spotkanie z Wojewodą w sprawie boiska ze sztuczną nawierzchnią

Dzisiaj na ręce Pana Wojewody Zbigniewa Boguckiego oraz Pana Posła Leszka Dobrzyńskiego w obecność Pana Burmistrza Grzegorza Kulbickiego nasi zawodnicy złożyli prośbę o wsparcie naszego projektu na budowę Boiska ze sztuczna nawierzchnią. Jako Klub MKS Dąb Dębno...

Trener Gliwiński po zwycięstwie z Arkonią

Trener Gliwiński po zwycięstwie z Arkonią

Piłkarze Dębu Dębno w ubiegłą sobotę rywalizowali na wyjeździe z Arkonią Szczecin. Nasz zespół wygrał pewnie 5-2, dzięki czemu utrzymuje się w czubie tabeli Klasy Okręgowej. Po spotkaniu porozmawialiśmy z trenerem Karolem Gliwińskim, aby poznać jego opinię. Karol...

Gliwiński: Widać pozytywną energię

Gliwiński: Widać pozytywną energię

Trener Karol Gliwiński nie krył zadowolenia po sobotnim zwycięstwie Dębu z Kastą Szczecin Majowe. Po zakończeniu spotkania porozmawialiśmy ze szkoleniowcem, aby poznać jego opinię. Karol Gliwiński (trener MKS Dąb Dębno): Przede wszystkim najpierw chciałbym...

0
    0
    Twój koszyk
    Twój koszyk jest pusty!Powrót do sklepu