MKS Dąb Dębno

Porażka z Olimpem. Wypowiedź trenera

Adam Gołubowski Dąb Dębno
fot. A. Bieryło

Bez punktów wróciła drużyna Dębu Dębno z wyjazdowego starcia z Olimpem Gościm. Nasz zespół mimo prowadzenia gry przegrał 1-2.

Adam Gołubowski (trener MKS Dąb Dębno): Bezwzględnie jesteśmy wściekli, że nie wywieźliśmy choćby jednego punktu. Drużyny z dołu tabeli wygrywają i liczyliśmy, że naszą serię podtrzymamy. Szczególnie, że piłkarsko zagraliśmy najlepiej. Stworzyliśmy sobie wiele sytuacji, również długo utrzymywaliśmy się przy piłce mimo słabego boiska. Zespół zdeterminowany od pierwszej do ostatniej minuty, natomiast mamy zero punktów i tak naprawdę to co nadrobiliśmy, to wróciliśmy do punktu wyjścia. Jeśli chodzi o stracone gole, to pierwsza była kuriozalnym karnym, po błędzie Hoffmanna. Druga bramka stracona po stałym fragmencie gry. Natomiast to nie pech i przypadek. Mamy jasno wyznaczone, który zawodnik, gdzie ma się ustawić w strefie, a wiedzieliśmy, że mocnym atutem Olimpu są właśnie stałe fragmenty gry. Dosłownie raz nie ustawiliśmy się jak należy i straciliśmy gola. Chawawko nie stał w strefie, gdzie był wyznaczony. Kacper jest naszym mocnem punktem w tym aspekcie, z tego miejsca piłka została zgrana i przegrywaliśmy 0-2. Była szansa nadrobić, ale już w tym momencie nie ma co rozpaczać. Mamy teraz tydzień czasu, żeby się dobrze przygotować do następnych meczów z Wieżą Postomino, Gwardią Koszalin i Chemikiem Police. Nasze boisko też już wygląda coraz lepiej, będziemy mogli grać w piłkę, tak jak chcemy i walczymy o 9 punktów w tych trzech spotkaniach.

Zobacz inne aktualności

Postawili się liderowi. Minimalna porażka z Flotą

Postawili się liderowi. Minimalna porażka z Flotą

fot. A. Bieryło Drużyna Dębu Dębno była bliska sprawienia niespodzianki. W wyjazdowym spotkaniu z Flotą Świnoujście przegraliśmy 3-4, choć przegrywaliśmy już różnicą czterech goli. Po meczu o komentarz poprosiliśmy trenera Adama Gołubowskiego. Adam Gołubowski (trener...

Porażka Dębu w ważnym meczu z Chemikiem

Porażka Dębu w ważnym meczu z Chemikiem

Nieudanie niedzielne popołudnie będą wspominać piłkarze Dębu Dębno. Seniorzy w meczu z bezpośrednim rywalem - Chemikiem Police - o utrzymanie przegrali przed własną publicznością 1-2. Po końcowym gwizdku sędziego poprosiliśmy o komentarz trenera Adama Gołubowskiego....

Porażka Dębu z Gwardią. Wypowiedź trenera

Porażka Dębu z Gwardią. Wypowiedź trenera

fot. A. Bieryło Dąb Dębno nie wykorzystał atutu własnego boiska przegrywając 1-5 z wyżej notowaną Gwardią Koszalin. Po meczu poprosiliśmy o komentarz trenera Adama Gołubowskiego. Adam Gołubowski (trener MKS Dąb Dębno): Liczyliśmy na niespodziankę i korzystny wynik....

0
    0
    Twój koszyk
    Twój koszyk jest pusty!Powrót do sklepu