MKS Dąb Dębno

Trener Gołubowski po zwycięstwie z Mechanikiem

Adam Gołubowski Dąb Dębno
fot. A. Bieryło

Piłkarze Dębu Dębno w ubiegłą środę wygrali na wyjeździe bardzo ważny mecz z Mechanikiem Bobolice 3-0. Po ostatnim gwizdku sędziego porozmawialiśmy z trenerem Adamem Gołubowskim, aby poznać jego opinię.

Adam Gołubowski (trener MKS Dąb Dębno): Nasz plan na mecz w Bobolicach to minimum jeden punkt. Zdobyliśmy trzy więc nadrabiamy dwa oczka. Planowo w meczach w Dygowie i Sądowie miało być ich minumum cztery, więc nadal jesteśmy dwa na minusie. Mając te dwa punkty więcej bylibyśmy już w miejscu barażowym, a wygrywając zaległy mecz z Gwardia nawet w strefie powyżej baraży. Oczywiście to tylko hipotetyczne założenia, skupiamy się na małych krokach i najbliższym meczu.

Co do Bobolic to boisko nie pozwoliło grać jak Barcelona, a nasze głowy cały czas są jeszcze bardzo wycofane i dlatego skupiliśmy się dobrej defensywie, ograniczeniu ryzyka w tyłach i wyeliminowaniu napastnika Jabłońskiego poprzez bliską i agresywną z nim grę w każdym fragmencie boiska, oraz ograniczeniu wykorzystania szybkich skrzydłowych w drużynie Mechanika. Sami stworzyliśmy wiele sytuacji podbramkowych po szybkich atakach i w końcu dominowaliśmy w zbieraniu drugich piłek. Bardzo dobry mecz naszych zawodników. Na pewno w tym meczu nie wykorzystaliśmy wielu stałych fragmentów i przynajmniej czterecg bardzo dobrych sytuacji podbramkowych.

Cieszy mnie to jak zespół zareagował po meczu w Sądowie. W niedziele z Błękitnymi była duża determinacja, a w środę oprócz pełnego zaangażowania pokazaliśmy, że dzisiaj nasza szatnia świetnie się razem czuje i już stworzyliśmy prawdziwy team spirit. Na pewno duże brawa również dla moich asystentów Dłubisa i Psiuka, którzy cały czas analizują przeciwników i wywarli presję, abym wstawił naszego samuraja Riku, który zagrał fantastyczne zawody.

Zobacz inne aktualności

Spotkanie z Wojewodą w sprawie boiska ze sztuczną nawierzchnią

Spotkanie z Wojewodą w sprawie boiska ze sztuczną nawierzchnią

Dzisiaj na ręce Pana Wojewody Zbigniewa Boguckiego oraz Pana Posła Leszka Dobrzyńskiego w obecność Pana Burmistrza Grzegorza Kulbickiego nasi zawodnicy złożyli prośbę o wsparcie naszego projektu na budowę Boiska ze sztuczna nawierzchnią. Jako Klub MKS Dąb Dębno...

Trener Gliwiński po zwycięstwie z Arkonią

Trener Gliwiński po zwycięstwie z Arkonią

Piłkarze Dębu Dębno w ubiegłą sobotę rywalizowali na wyjeździe z Arkonią Szczecin. Nasz zespół wygrał pewnie 5-2, dzięki czemu utrzymuje się w czubie tabeli Klasy Okręgowej. Po spotkaniu porozmawialiśmy z trenerem Karolem Gliwińskim, aby poznać jego opinię. Karol...

Gliwiński: Widać pozytywną energię

Gliwiński: Widać pozytywną energię

Trener Karol Gliwiński nie krył zadowolenia po sobotnim zwycięstwie Dębu z Kastą Szczecin Majowe. Po zakończeniu spotkania porozmawialiśmy ze szkoleniowcem, aby poznać jego opinię. Karol Gliwiński (trener MKS Dąb Dębno): Przede wszystkim najpierw chciałbym...

0
    0
    Twój koszyk
    Twój koszyk jest pusty!Powrót do sklepu