MKS Dąb Dębno

Graś: Nie widziałem jeszcze takiej determinacji

Ernest Graś Dąb Dębno
fot. Ita Kaczorowska

Ernest Graś jest jednym z wyróżniających się zawodników Dębu na wiosnę. Defensor ma na koncie już dwa gole i jak sam podkreśla w rozmowie z nami – cieszy go tak duża determinacja u kolegów z zespołu.

Przypomnijmy, że Ernest Graś wpisał się na listę strzelców w pierwszym meczu z Hutnikiem Szczecin, a swój dorobek poprawił w sobotnim starciu z Iskierką. – Zagraliśmy bardzo dobry mecz z Iskierką, która zajmuje  piąte miejsce w tabeli. Myślę, że ten mecz udowodnił na co nas stać. Takiej determinacji w zespole jeszcze nie widziałem w tym sezonie. Jeśli w każdym meczu będziemy grali tak jak w sobotę to utrzymamy się w lidze – przyznał boczny obrońca.

Były zawodnik Błękitnych Stargard, czy Lecha Poznań z optymizmem patrzy w przyszłość. – Chciałbym, żeby nasz zespół prezentował się w każdym meczu tak jak w drugiej połowie z Iskierką. Trzy wygrane z rzędu na pewno poprawią morale w drużynie – przyznał Graś nie zapominając o urazie Łaźniewskiego. – Czekamy na jego szybki powrót. Jest nam potrzebny – podsumował.

Zobacz inne aktualności

Łaźniowski z urazem łokcia

Łaźniowski z urazem łokcia

Sobotniego meczu Dębu z Iskierką Szczecin nie dokończył Filip Łaźniowski. Lewy obrońca w jednym ze starć upadł niefortunnie na rękę i nie był w stanie kontynuować rywalizacji na boisku. Defensor został natychmiast przetransportowany do szpitala w Szczecinie, gdzie...

Zwycięstwo Dębu z Hutnikiem. Pomeczowa opinia trenera

Zwycięstwo Dębu z Hutnikiem. Pomeczowa opinia trenera

fot. A. Bieryło Dąb Dębno udanie zainaugurował piłkarską wiosnę. Nasz zespół wygrał na wyjeździe 4-1 z Hutnikiem Szczecin po dwóch trafieniach Dawida Zielińskiego, jednam Ernesta Grasia i jednym goli samobójczym. Po meczu porozmawialiśmy z trenerem Adamem Gołubowskim,...

Z Hutnikiem zagramy w Szczecinie

Z Hutnikiem zagramy w Szczecinie

Ze względu na panujące obecnie warunki atmosferyczne spotkanie Dąb Dębno - Hutnik Szczecin zostanie rozegrane wyjątkowo w sobotę na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Pomarańczowej w Szczecinie. Początek o 18:30. Zarząd klubu wraz ze sztabem szkoleniowym...

0
    0
    Twój koszyk
    Twój koszyk jest pusty!Powrót do sklepu