MKS Dąb Dębno

Dąb zagra z MKP w Stargardzie

mks dab debno

Dąb Dębno w najbliższy weekend miał zmierzyć się na własnym boisku z zespołem MKP Szczecinek. W związku z panującymi warunkami atmosferycznymi i troską o płytę główną, spotkanie odbędzie się jednak wyjątkowo na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Stargardzie.

Aura panującą za oknami nie sprzyja rozgrywaniu meczów na naturalnej płycie. Informowaliśmy już, że przy Gorzowskiej rozpoczęły się już prace związane z przygotowaniem boiska na wiosnę, jednak jest jeszcze zbyt wcześnie, aby móc rozgrywać na nim ligowego meczu.

– Czekamy z pokorą na kolejny mecz ze Szczecinkiem. Wiemy, że będzie to domowy mecz rozgrywany na wyjeździe, tym razem w Stargardzie. Mam nadzieję, że to już ostatni raz i wrócimy na Gorzowską. Liczymy w nim na trzy punkty, nie możemy się w nim rozkręcać znów całą, jedną połowę, aby wejść na wysoki poziom – przyznał trener Adam Gołubowski.

Spotkanie Dąb Dębno – MKP Szczecinek odbędzie się w niedzielę 19 marca o godzinie 15:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Stargardzie. Oczywiście przeprowadzimy dla Państwa transmisję na żywo z tego widowiska.

Zobacz inne aktualności

Graś: Nie widziałem jeszcze takiej determinacji

Graś: Nie widziałem jeszcze takiej determinacji

fot. Ita Kaczorowska Ernest Graś jest jednym z wyróżniających się zawodników Dębu na wiosnę. Defensor ma na koncie już dwa gole i jak sam podkreśla w rozmowie z nami - cieszy go tak duża determinacja u kolegów z zespołu. Przypomnijmy, że Ernest Graś wpisał się na...

Łaźniowski z urazem łokcia

Łaźniowski z urazem łokcia

Sobotniego meczu Dębu z Iskierką Szczecin nie dokończył Filip Łaźniowski. Lewy obrońca w jednym ze starć upadł niefortunnie na rękę i nie był w stanie kontynuować rywalizacji na boisku. Defensor został natychmiast przetransportowany do szpitala w Szczecinie, gdzie...

Zwycięstwo Dębu z Hutnikiem. Pomeczowa opinia trenera

Zwycięstwo Dębu z Hutnikiem. Pomeczowa opinia trenera

fot. A. Bieryło Dąb Dębno udanie zainaugurował piłkarską wiosnę. Nasz zespół wygrał na wyjeździe 4-1 z Hutnikiem Szczecin po dwóch trafieniach Dawida Zielińskiego, jednam Ernesta Grasia i jednym goli samobójczym. Po meczu porozmawialiśmy z trenerem Adamem Gołubowskim,...

0
    0
    Twój koszyk
    Twój koszyk jest pusty!Powrót do sklepu