MKS Dąb Dębno

Dąb zagra z MKP w Stargardzie

mks dab debno

Dąb Dębno w najbliższy weekend miał zmierzyć się na własnym boisku z zespołem MKP Szczecinek. W związku z panującymi warunkami atmosferycznymi i troską o płytę główną, spotkanie odbędzie się jednak wyjątkowo na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Stargardzie.

Aura panującą za oknami nie sprzyja rozgrywaniu meczów na naturalnej płycie. Informowaliśmy już, że przy Gorzowskiej rozpoczęły się już prace związane z przygotowaniem boiska na wiosnę, jednak jest jeszcze zbyt wcześnie, aby móc rozgrywać na nim ligowego meczu.

– Czekamy z pokorą na kolejny mecz ze Szczecinkiem. Wiemy, że będzie to domowy mecz rozgrywany na wyjeździe, tym razem w Stargardzie. Mam nadzieję, że to już ostatni raz i wrócimy na Gorzowską. Liczymy w nim na trzy punkty, nie możemy się w nim rozkręcać znów całą, jedną połowę, aby wejść na wysoki poziom – przyznał trener Adam Gołubowski.

Spotkanie Dąb Dębno – MKP Szczecinek odbędzie się w niedzielę 19 marca o godzinie 15:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Stargardzie. Oczywiście przeprowadzimy dla Państwa transmisję na żywo z tego widowiska.

Zobacz inne aktualności

Spotkanie z Wojewodą w sprawie boiska ze sztuczną nawierzchnią

Spotkanie z Wojewodą w sprawie boiska ze sztuczną nawierzchnią

Dzisiaj na ręce Pana Wojewody Zbigniewa Boguckiego oraz Pana Posła Leszka Dobrzyńskiego w obecność Pana Burmistrza Grzegorza Kulbickiego nasi zawodnicy złożyli prośbę o wsparcie naszego projektu na budowę Boiska ze sztuczna nawierzchnią. Jako Klub MKS Dąb Dębno...

Trener Gliwiński po zwycięstwie z Arkonią

Trener Gliwiński po zwycięstwie z Arkonią

Piłkarze Dębu Dębno w ubiegłą sobotę rywalizowali na wyjeździe z Arkonią Szczecin. Nasz zespół wygrał pewnie 5-2, dzięki czemu utrzymuje się w czubie tabeli Klasy Okręgowej. Po spotkaniu porozmawialiśmy z trenerem Karolem Gliwińskim, aby poznać jego opinię. Karol...

Gliwiński: Widać pozytywną energię

Gliwiński: Widać pozytywną energię

Trener Karol Gliwiński nie krył zadowolenia po sobotnim zwycięstwie Dębu z Kastą Szczecin Majowe. Po zakończeniu spotkania porozmawialiśmy ze szkoleniowcem, aby poznać jego opinię. Karol Gliwiński (trener MKS Dąb Dębno): Przede wszystkim najpierw chciałbym...

0
    0
    Twój koszyk
    Twój koszyk jest pusty!Powrót do sklepu