MKS Dąb Dębno

Łaźniowski z urazem łokcia

Dąb Dębno stadion

Sobotniego meczu Dębu z Iskierką Szczecin nie dokończył Filip Łaźniowski. Lewy obrońca w jednym ze starć upadł niefortunnie na rękę i nie był w stanie kontynuować rywalizacji na boisku.

Defensor został natychmiast przetransportowany do szpitala w Szczecinie, gdzie przeszedł szereg badań. Badanie tomografem komputerowym na szczęście nie wykazało żadnych złamań, lecz pojawił się znaczny obrzęk od strony przyśrodkowej stawu łokciowego. Teraz były zawodnik Stilonu Gorzów będzie musiał mieć unieruchomiony staw łokciowy, a kolejne konsultacje ortopedyczne wykażą jak długa czeka go przerwa w treningach. Mamy nadzieję, że nastąpi to już niedługo i Filip będzie w stanie kontynuować dobre występy w biało-zielonych barwach.

Zobacz inne aktualności

Zwycięstwo Dębu z Hutnikiem. Pomeczowa opinia trenera

Zwycięstwo Dębu z Hutnikiem. Pomeczowa opinia trenera

fot. A. Bieryło Dąb Dębno udanie zainaugurował piłkarską wiosnę. Nasz zespół wygrał na wyjeździe 4-1 z Hutnikiem Szczecin po dwóch trafieniach Dawida Zielińskiego, jednam Ernesta Grasia i jednym goli samobójczym. Po meczu porozmawialiśmy z trenerem Adamem Gołubowskim,...

Z Hutnikiem zagramy w Szczecinie

Z Hutnikiem zagramy w Szczecinie

Ze względu na panujące obecnie warunki atmosferyczne spotkanie Dąb Dębno - Hutnik Szczecin zostanie rozegrane wyjątkowo w sobotę na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Pomarańczowej w Szczecinie. Początek o 18:30. Zarząd klubu wraz ze sztabem szkoleniowym...

Wygrana i awans Dębu w Pucharze Polski

Wygrana i awans Dębu w Pucharze Polski

Dąb Dębno awansował do kolejnej rundy Pucharu Polski. Nasz zespół w niedzielę wygrał na wyjeździe z Salosem Szczecin pewnie 8-0. Po meczu poprosiliśmy o komentarz trenera Adama Gołubowskiego. Adam Gołubowski (trener Dąb Dębno): Cieszymy się bardzo, bo pierwszy mecz na...

0
    0
    Twój koszyk
    Twój koszyk jest pusty!Powrót do sklepu