MKS Dąb Dębno

Wygrana i awans Dębu w Pucharze Polski

mks dab debno

Dąb Dębno awansował do kolejnej rundy Pucharu Polski. Nasz zespół w niedzielę wygrał na wyjeździe z Salosem Szczecin pewnie 8-0. Po meczu poprosiliśmy o komentarz trenera Adama Gołubowskiego.

Adam Gołubowski (trener Dąb Dębno): Cieszymy się bardzo, bo pierwszy mecz na wiosnę o stawkę. Jesteśmy w kolejnej rundzie Pucharu Polski. Pewne zwycięstwo 8-0, a w żadnym z dotychczasowych sparingów z niżej notowanymi rywalami nie strzeliliśmy tylu goli i zawsze traciliśmy bramki. To na pewno cieszy i jest bardzo ważne. Natomiast trzeba powiedzieć, że Salos nie był wymagającym przeciwnikiem. Trzeba jednak wyciągnąć wnioski i wiemy, że jeśli gramy szybko na jeden, dwa kontakty to nasz zespół wygląda bardzo dobrze. Jeżeli z kolei za długo przytrzymujemy futbolówkę przy nodze, to nasza gra już nie wygląda tak jakbyśmy sobie tego życzyli. 

W lidze trzeba mieć więcej fragmentów, w których operujemy piłką. W przypadku gry bez piłki też wygląda to dobrze. Wszystko przed nami, czekamy na dobrą pogodę, żeby móc regularnie trenować na pełnowymiarowym boisku. Jeśli wszyscy zawodnicy będą zdrowi, to ja jestem spokojny o utrzymanie.

Zobacz inne aktualności

Z Hutnikiem zagramy w Szczecinie

Z Hutnikiem zagramy w Szczecinie

Ze względu na panujące obecnie warunki atmosferyczne spotkanie Dąb Dębno - Hutnik Szczecin zostanie rozegrane wyjątkowo w sobotę na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Pomarańczowej w Szczecinie. Początek o 18:30. Zarząd klubu wraz ze sztabem szkoleniowym...

Porażka Dębu Dębno ze Świtem Skolwin

Porażka Dębu Dębno ze Świtem Skolwin

Dąb Dębno w sobotę rywalizował z aspirującym do awansu do II ligi Świtem Skolwin. Nasz zespół przegrał 0-4, a o komentarz pomeczowy poprosiliśmy trenera Adama Gołubowskiego. Adam Gołubowski (trener MKS Dąb Dębno): Drugi mecz w jednym tygodniu rozegrany z czołowymi...

Wyciągnąć wnioski po porażce z Pogonią

Wyciągnąć wnioski po porażce z Pogonią

fot. A. Bieryło Drużyna Dębu Dębno we wtorkowy wieczór miała okazję sprawdzić się na tle rezerw Pogoni Szczecin. Obecny lider rozgrywek III ligi nie udowodnił, że na ten moment jest zespołem silniejszym, aczkolwiek szkoleniowcy naszego zespołu mieli okazję wyciągnąć...

0
    0
    Twój koszyk
    Twój koszyk jest pusty!Powrót do sklepu