MKS Dąb Dębno

Porażka Dębu Dębno ze Świtem Skolwin

mks dab debno

Dąb Dębno w sobotę rywalizował z aspirującym do awansu do II ligi Świtem Skolwin. Nasz zespół przegrał 0-4, a o komentarz pomeczowy poprosiliśmy trenera Adama Gołubowskiego.

Adam Gołubowski (trener MKS Dąb Dębno): Drugi mecz w jednym tygodniu rozegrany z czołowymi zespołami naszego województwa. Celem obu zespołów jest awans do drugiej ligi. Nie da się ukryć, że to drużyny poza naszym zasięgiem. Mocno wytrenowane, silne kadry, zawodnicy wchodzący z rezerwy na bardzo dobrym poziomie. Każdą naszą słabość można było w tych meczach wyłapać. 

Na pewno mecz ze Świtem wyglądał inaczej niż z Pogonią. Myślę, że dużo lepiej realizowaliśmy założenia i to procentowało. Tak naprawdę naszym mankamentem w tej chwili, oprócz straconych goli, jest to nie stwarzamy sytuacji bramkowych, co jest efektem braku treningów na dużym boisku. Już w meczu ze Świtem było widać, że pod kątem utrzymania się przy piłce byliśmy na jednym poziomie, wyjście spod pressingu i odbiór piłki również dobrze funkcjonował, natomiast nie stwarzamy sytuacji, bo brakuje nam prostych nawyków i zachowań typu zagranie piłki za plecy, zagranie piłki prostopadłej w odpowiednim momencie, czy odpowiedni ruch zawodników w wolne przestrzenie. 

Do przerwy przegrywaliśmy 0-2, w tym pierwszego gola straciliśmy z rzutu rożnego. Z gry Świt może stworzył jeszcze jedną dogodną sytuację, więc porównując do meczu z Pogonią to wyglądało to lepiej. Druga odsłona sparingu to im więcej zmian u nas w zespole, tym wyglądaliśmy gorzej, natomiast te dwie bramki stracone zostały dopiero w ostatnich minutach.

Zobacz inne aktualności

Z Hutnikiem zagramy w Szczecinie

Z Hutnikiem zagramy w Szczecinie

Ze względu na panujące obecnie warunki atmosferyczne spotkanie Dąb Dębno - Hutnik Szczecin zostanie rozegrane wyjątkowo w sobotę na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Pomarańczowej w Szczecinie. Początek o 18:30. Zarząd klubu wraz ze sztabem szkoleniowym...

Wygrana i awans Dębu w Pucharze Polski

Wygrana i awans Dębu w Pucharze Polski

Dąb Dębno awansował do kolejnej rundy Pucharu Polski. Nasz zespół w niedzielę wygrał na wyjeździe z Salosem Szczecin pewnie 8-0. Po meczu poprosiliśmy o komentarz trenera Adama Gołubowskiego. Adam Gołubowski (trener Dąb Dębno): Cieszymy się bardzo, bo pierwszy mecz na...

Wyciągnąć wnioski po porażce z Pogonią

Wyciągnąć wnioski po porażce z Pogonią

fot. A. Bieryło Drużyna Dębu Dębno we wtorkowy wieczór miała okazję sprawdzić się na tle rezerw Pogoni Szczecin. Obecny lider rozgrywek III ligi nie udowodnił, że na ten moment jest zespołem silniejszym, aczkolwiek szkoleniowcy naszego zespołu mieli okazję wyciągnąć...

0
    0
    Twój koszyk
    Twój koszyk jest pusty!Powrót do sklepu